Już jutro Narodowe Święto Niepodległości. W Drezdenku SPEKTAKL LASEROWY a w Strzelcach, Zwierzynie i Kurowie koncerty... | ZOBACZ

We wszystkich miastach powiatu strzelecko-drezdeneckiego jutro obchodzone będzie Święto Niepodległości. Najciekawiej zapowiadają się obchody w Drezdenku, gdzie na mieszkańców czekać będzie spektakl laserowy.

Drezdenko

W Drezdenku na budynku szkoły podstawowej numer 2 będzie wyświetlany laserowy spektakl graficzno-muzyczny. Wcześniej na placu wileńskim odbędzie się wspólne śpiewanie hymnu. 

>

Strzelce Krajeńskie

W Strzeleckim Ośrodku Kultury o godzinie 17:00 odbędzie się koncert zespołu TRUPIĘGI. Wcześniej msza święta w kolegiacie. 

Dobiegniew

Zwierzyn i Stare Kurowo

W Zwierzynie i Starym Kurowie również odbędą się koncerty.

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych