News will be here

Stand Up w Drezdenku! W programie czterech wspaniałych | ZOBACZ

Stand Up to improwizowany monolog. Komik staje na scenie oko w oko z publicznością. Cel ? Rozbawić wszystkich uczestników wydarzenia. W Standupie nie ma z góry określonego scenariusza. Każdy występ jest niepowtarzalny, ponieważ wszystko co dzieje się na scenie to nie tylko recytacja programu. Przede wszystkim to interakcja z publicznością, wchodzenie w polemikę. Dowcipy są pikantne więc jest to wydarzenie dla osób pełnoletnich. 

3 grudnia o godz.17:00 w CPK w Drezdenku macie okazję stanąć oko w oko z komikami i się świetnie bawić. Wystąpią Adrian Adek Nietreba, Tomasz Karp Bartkowiak, Arek Piaszczyński, Kuba Morga oraz świetna publiczność.

4 wspaniałych Pierwotnie był to kwartet chippendalsów, którzy z wielkimi sukcesami jeździli po sanatoriach i robili show. Gdy dowiedzieli się, że od tego roku nie będzie waloryzacji emerytur.  Postanowili porzucić,a w zasadzie zarzucić ubrania i wyjść na scenę jako Standuperzy.

Zobacz koniecznie! Dzieci odstaw do teściowej zabierz żonę, teścia i bawcie się jak na rodzinnej imprezie. Weź dziewczynę, przyprowadź chłopaka. Przyjdź sam. Nie ważne w jakim układzie, ważne abyś był na pokładzie.

Sala widowiskowa Centrum Promocji Kultury, ul. Niepodległości 28 Drezdenko. Zbieramy się od godz. 16:00

Cena biletu to 25zł  kupisz w: Bibliotece Publicznej ul. Kościuszki 11.  Centrum Promocji Kultury  oraz w dniu wydarzenia.

Radzimy się pospieszyć i kupić jak najszybciej ograniczona ilość miejsc!! Do zobaczenia 

źródło: nadesłane, 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych