Odznaka Honorowa dla Burmistrz Dobiegniewa za Zasługi dla Samorządu

W poniedziałek odbyła się uroczystość zorganizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Podczas uroczystości nagrodzono włodarzy za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wśród nagrodzonych znalazła się Burmistrz Dobiegniewa - Sylwia Łaźniewska.

Samorządowcy z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego zostali wyróżnieni Odznaką Honorowaną za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Odznakę wręczali Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński oraz Sekretarz Stanu Paweł Szefernaker z rekomendacji Wojewody Lubuskiego.

Jest to pierwsze takie odznaczenie w historii Dobiegniewa

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego stanowi dowód uznania dla pracy samorządowca szczególnie wrażliwego na problemy lokalnej społeczności. 

foto: Wojewoda Lubuski, red. 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych