News will be here

Naga kobieta w siedzibie OSP Barlinek. Zdjęcia obiegły internet. Kto odpowiada za wpadkę?

Wyzywające fotografie zrobione w miejscu, które służy do zupełnie innych celów, wywołało oburzenie wśród mieszkańców już nie tylko Barlinka ale i całej Polski.

Zdjęcia gołej kobiety, która w różnych pozycjach fotografowana była w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku zostały udostępnione w sieci. Widać na nich roznegliżowaną kobietę, która pozuje do zdjęć w wyzywających pozach. W tle widać sprzęt należący do barlineckich strażaków ochotników. Mieszkańcy Barlinka zastanawiają się, jak to możliwe, że w takim obiekcie może dochodzić do takich zdarzeń - gdzie zarządca? O zdarzeniu informują największe portale w Polsce. 

OSP Barlinek komentuje nagą sesję w remizie

Nie wiadomo, kto był inicjatorem sesji i zrobił zdjęcia. Barlineccy strażacy odcinają się od tego skandalicznego zdarzenia. OSP w Barlinku wydała oświadczenie w tej sprawie. W jego treści możemy przeczytać:

"Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek. W związku z tym, sprawa w celu wyjaśnienia została zgłoszona na policję.

Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą."

foto i źródło: zmy24.pl, red.

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych