Samochód wypadł z drogi, wyziębionej kobiecie pomogli żołnierze Wojska Polskiego...

20 stycznia 2022 roku, około godziny 7:52 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Choszcznie, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 151, w pobliżu miejscowości Pomień.

Wypadek miał miejsce kilka godzin wcześniej, a przejeżdżający w nocy kierowcy nie widzieli pojazdu, gdyż znajdował się on na brzegu rzeki kilkanaście metrów od drogi. Wypadek zauważony został dopiero około godziny 7:50, a jako pierwsi kierującej pomocy udzielili żołnierze Wojska Polskiego, którzy przejeżdżali karetą sanitarną.

REKLAMA

Kobieta miała ogromne szczęście, ponieważ została zauważona we wraku niemalże w ostatnich chwilach, które dawały szanse na uratowanie jej - powodem zagrożenia była panująca niska temperatura, która wychłodziła jej organizm oraz obrażenia których doznała podczas wypadku. W działaniach udział wzięły zastępy z JRG Choszczno, OSP Recz, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Przypominamy, że to kolejny wypadek w tym miejscu, gdzie samochód wypadając z drogi przeleciał na drugi brzeg rzeki.

źródło: KP PSP Choszczno
Zdjęcie: st.ogn. Łukasz Kozina

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych