Wzrost cen niemal wszystkiego drenuje nasze portfele. W przyszłym roku będzie jeszcze gorzej...

Inflacja w Polsce jest jedną z najwyższych w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Podrożało właściwie wszystko, niektóre produkty stały się kilka razy droższe niż przed rokiem. 

Ceny węgla, prądu, paliwa czy zwykłych artykułów spożywczych ciągle rosną. Zdaniem wielu ekspertów taka tendencja utrzyma się jeszcze na początku przyszłego roku, ceny będą rosły. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla wielu Polaków szokiem - cenowym szokiem. Eksperci obserwując rynek i sytuację na nim szacują, że pod koniec 2021 r. żywność może być droższa od roku poprzedniego o nawet 12%.

Ogromne wzrosty cen obserwujemy także w branży materiałów budowalnych i stali. Wkrótce budowa domu sumarycznie może wzrosnąć o nawet 40%. 

Zdaniem ekspertów inflacja powinna wychować w I kwartale 2022 r. 

źródło: red., nadesłane 

 

 

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych