Zawód miłosny był powodem porwania "...została wciągnięta do bmw przez dwie osoby." Policjanci zatrzymali sprawców....

W środę przed północą policjanci odnaleźli 18-letnią dziewczynę, która tego samego dnia została pozbawiona wolności. Mundurowi zatrzymali w tej sprawie dwie osoby- 22-letniego byłego chłopaka 18-latki oraz jego 21-letnią koleżankę.

W minioną środę policjanci otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym pozbawieniu wolności dziewczyny z Łapalic, która została wciągnięta do bmw przez dwie osoby. Mundurowi zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania 18-latki. Funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania osób.

Tego samego dnia w środę w Mściszewicach przed północą policjanci zatrzymali trzy poszukiwane osoby- 18-letnią pozbawioną wolności dziewczynę oraz jej 22-letniego byłego chłopaka wraz z jego 21-letnią koleżanką.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę wraz z jego znajomą oraz przewieźli do Komendy w Kartuzach gdzie zostali osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Z ustaleń wynika, że powodem zaciągnięcia dziewczyny siłą do pojazdu oraz pozbawienia jej wolności był zawód miłosny. Osoby zostały przesłuchane oraz przedstawiono im zarzut pozbawienia człowieka wolności. Ponadto 22-latek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli oraz prowadzenie pojazdem mechanicznym po cofnięciu uprawnień.

Za popełnione czyny grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: pomorska.policja.gov.pl/

Podaj dalej w mediach społecznościowych!


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych