News will be here

27-letni mieszkaniec gminy Drezdenko zatrzymany! W domu posiadał narkotyki | VIDEO

Dzięki intensywnej pracy operacyjnej policjantów ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka możliwe było ustalenie i zatrzymanie 27-letniego mężczyzny, który posiadał blisko kilogram narkotyków o czarnorynkowej wartości nawet dwustu tysięcy złotych.

Zatrzymany usłyszał zarzuty dotyczące posiadania i uprawy znacznych ilości substancji psychotropowych.

Wspólne wysiłki policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich wspieranych kolegami zwalczającymi przestępczość narkotykową z Komisariatu Policji w Drezdenku doprowadziły do namierzenia osoby, która mogła posiadać znaczne ilości narkotyków.

W czwartek (26 sierpnia) wspólne działania policjantów zaowocowały zatrzymaniem 27-letniego mieszkańca gminy Drezdenko. Informacje będące skutkiem wnikliwej pracy operacyjnej oraz jej dokładnej analizy okazały się precyzyjne. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli blisko kilogram narkotyków: między innymi amfetaminę, tabletki extasy i marihuanę. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość narkotyków może wynosić nawet 200 tysięcy złotych.

Ponadto policjanci zabezpieczyli pieniądze na poczet przyszłych kar. Dodatkowo kryminalni ustalają czy narkotyki były sprzedawane przez zatrzymanego. Sprawa jest rozwojowa, zatem jeszcze wiele czynności przed policjantami. Niemniej zgromadzony dotychczas materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu dwóch zarzutów dotyczących posiadania i uprawy znacznych ilości substancji psychotropowych.

Śledczy wystąpili również z wnioskiem o areszt, a sąd do tego wniosku się przychylił. Sprawę prowadzą policjanci ze Strzelec Krajeńskich pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

 

 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych