News will be here

Festiwal Smaków Food Trucków 1 i 2 czerwca w Drezdenku! Pyszności z różnych stron świata znajdą się na Placu Wileńskim.

Już niedługo Drezdenko wypełni się smakami niemal z całego świata! Sprawdźcie, jakie atrakcje pojawią się na Placu Wileńskim 1 i 2 czerwca.

Na początku czerwca Festiwal Smaków Food Trucków zawita do Drezdenka, a mobilne restauracje z różnych regionów Polski zaprezentują smaki, które przeniosą Was w kulinarne podróże do Azji, Gruzji, Meksyku, Hiszpanii i wielu innych zakątków świata. W menu pojawią się klasyczne dania kuchni gruzińskiej, takie jak chaczapuri, esencjonalne chinkali oraz placek lobiani i szaszłyki. Miłośnicy kuchni meksykańskiej będą mogli delektować się soczystymi tacos i aromatycznym burrito. Wielbiciele amerykańskiej kuchni znajdą na festiwalu tradycyjne streetfoodowe dania, takie jak soczyste burgery wołowe, zapiekanki i chrupiące frytki belgijskie. Nie zabraknie też czegoś na deser. Wśród słodkości królować będą hiszpańskie pączki churros i lody tajskie. Zapowiada się nie lada uczta, dzięki której będzie można udać się w kulinarną podróż i to bez opuszczania festiwalowego terenu. Pełna lista food trucków prezentowana będzie na stronie wydarzenia: facebook.com/events/812125417435824Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko świetna okazja do skosztowania kuchni świata, ale i spędzenia miło czasu z rodziną i znajomymi. Gra terenowa to dodatkowa aktywność, w której do wygrania będą atrakcyjne gadżety oraz bony na dania z food trucków. Podczas trwania wydarzenia odbędą się także wybory na najsmaczniejszego food trucka. Głosy zbierane będą do specjalnej skrzyneczki, znajdującej się przy namiocie organizatora. Spośród wszystkich mobilnych restauracji wybrany i nagrodzony zostanie ten, który przypadnie do gustu największej liczbie uczestników. Na terenie festiwalu znajdzie się również strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami, gdzie można będzie odpocząć i cieszyć się atmosferą wydarzenia.

Śledźcie koniecznie wydarzenie na Facebooku: IV Festiwal Smaków Food Trucków w Drezdenku. Tam na bieżąco pojawiać się będą informacje o tym, jakie food trucki zawitają do Drezdenka oraz pyszne konkursy.

Festiwal Smaków Food Trucków
Wstęp: bezpłatny
Data: 1 i 2 czerwca 2024
Miejsce: Plac Wileński w Drezdenku
Godziny: sobota 12:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00

Partnerzy:
Gmina Drezdenko
PGKIM Drezdenko
Browar Amber

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych