News will be here

Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Drezdenka! Już 6 i 7 maja Plac Wileński wypełni się mobilnymi restauracjami z całej Polski.

Sezon foodtruckowy czas zacząć! III edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Drezdenku odbędzie się na Placu Wileńskim. Zapowiada się weekend pełen smaków!

Jeśli tęskniliście za kulinarnymi podróżami i smakami z różnych stron świata, to nie martwcie się, nie będziecie musieli już dłużej czekać – Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Drezdenka. Pojawią się przysmaki z Azji, Europy oraz Ameryki.

Poszukiwaczom ostrych i wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucka z kuchnią meksykańską. Znajdziecie tam między innymi: tradycyjne chilli con carne, aromatyczne burrito oraz chrupiące, wypełnione dodatkami po brzegi taco. Nie zabraknie też burgerów, kanapek z szarpaną wieprzowiną, zapiekanek oraz corn dogów. Idealną opcją na mniejszy głód będą chrupiące na zewnątrz i mięciutkie w środku frytki belgijskie, serwowane w duecie z rzemieślniczymi sosami. Miłośnikom słodkości polecamy hiszpańskie pączki churros z nutellą, cukrem pudrem lub cynamonem. Wszystkie food trucki będą publikowanie na stronie wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/170102772575988.

Festiwal Smaków Food Trucków to zarówno dobre jedzenie, jak i rozrywka dla całej rodziny. Emocji i uśmiechu najmłodszym uczestnikom dostarczy strefa kolorowych dmuchańców. Angażująca gra terenowa to idealna porcja zabawy i ruchu dla każdego. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali nagrody: bony na dania z food trucków oraz festiwalowe gadżety. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy głos ma znaczenie, więc koniecznie przyjdź, skosztuj i zagłosuj na swojego faworyta!

Najważniejsze informacje:
Wstęp bezpłatny

Kiedy?

6 i 7 maja 2023

Gdzie?

Plac Wileński, Drezdenko

O której?

Sobota 12:00 – 21:00
Niedziela 12:00 – 20:00

Więcej na stronie wydarzenia:
facebook.com/events/170102772575988

Partnerzy:
Gmina Drezdenko
Browar Amber

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych