Ktoś uwięził psa w plecaku i wyrzucił do Starej Noteci w Drezdenku. Morderca poszukiwany... "FOTO"

Kolejne bestialstwo na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Z Starej Noteci w Drezdenku wyłowiono plecak w którym znaleziono martwego już pieska z cegłówką w środku. Jakim trzeba być człowiekiem?

O całym zdarzeniu poinformował portal Twoje-Wieści. Wczoraj około południa w plecaku nad Starą Notecią w Drezdenku (nieopodal starej "kolejówki") wyłowiono z wody plecak w którym znajdował się martwy piesek. Oprawca by utopić zwierzę wewnątrz umieścił kostkę brukową. 

O całej sytuacji poinformowana została policja. Każdy kto miałby jakieś informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z policją. 

 

źródło:, nadesłane, twoje-wiesci.pl, 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych