Mężczyźni okradali altanki ogrodowe na terenie Strzelec Kraj. Teraz grozi im nawet 10 lat więzienia...

Włamanie Strzelce Kraj.

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom zatrzymanym w sprawie kradzieży z włamaniem do altanek ogrodowych na terenie Strzelec Krajeńskich. Do zdarzeń dochodziło w październiku i listopadzie tego roku.

Ustalenie i zatrzymanie mężczyzn było możliwe dzięki pracy kryminalnych ze Strzelec Krajeńskich. Skuteczne działania w tej sprawie pozwoliły również na odzyskanie dużej części skradzionych rzeczy.

REKLAMA

Duża część przestępstw, do których dochodzi na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego dotyczy kradzieży z włamaniem. Tak było w przypadku dwóch zdarzeń, jakie miały miejsce na terenie ogrodów działkowych w Strzelcach Krajeńskich. Policjanci dostali dwa zgłoszenia o kradzieżach z włamaniem do jakich doszło w październiku i listopadzie tego roku.

Sprawcy po uszkodzeniu drzwi wejściowych od altan ogrodowych zabrali głównie elektronarzędzia o wartości około 1500 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni ze Strzelec Krajeńskich, którzy szybko wytypowali podejrzewanych w tej sprawie. Po zatrzymaniu policjanci przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Usłyszeli je dwaj mężczyźni, mieszkańcy naszego miasta. Za to przestępstwo grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Kryminalni odzyskali również dużą część skradzionych przedmiotów.  

REKLAMA

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Kraj.

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych