News will be here

Nadleśnictwo w Strzelcach sprzedaje budynek po dawnej siedzibie. Zobacz za ile!

To kiedyś był jeden z najładniejszych i najnowocześniejszych budynków w Strzelcach Krajeńskich. Teraz gdy Nadleśnictwo ma nową siedzibę, stara idzie na sprzedaż. W październiku odbędzie się przetarg.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie poinformował o ogłoszeniu publicznego, ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości zabudowanej - dawnej siedzibie Nadleśnictwa w Strzelcach Kraj.

Dwusegmentowy budynek biurowy czterokondygnacyjny stoi pusty przy ulicy Gorzowskiej 17. Cena wywoławcza to 1 100 000,00 zł netto. Przetarg odbędzie się 13.10.2021r o godzinie 10:00. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna tutaj: zobacz

 

Przyszłość termowizji w sektorze budownictwa mieszkalnego: Jakie innowacje i rozwój możemy oczekiwać w najbliższych latach?

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych