Nowoczesny samochód KIA Sportage 4x4 trafił do policjantów z Dobiegniewa | FOTO

Policjanci z Posterunku Policji w Dobiegniewie otrzymali nowy radiowóz. Nowoczesna i bogato wyposażona Kia Sportage z napędem 4x4, ma nie tylko zwiększyć komfort pracy policjantów,

ale przede wszystkim pozwoli jeszcze skuteczniej zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki niemu, policjanci będą w stanie szybko dotrzeć w trudno dostępne teren, którego na terenie gminy Dobiegniew nie brakuje.

Zakup nowego radiowozów, który od czwartku /25 listopada/ służy policjantom strzec bezpieczeństwa w Gminie Dobiegniew, nie byłby możliwy bez wsparcia samorządów i Lasów Państwowych. To doskonałe potwierdzenie współpracy policjantów z samorządem i innymi podmiotami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Nowy radiowóz zakupiono w ramach dostaw centralnych realizowanych przez Komendę Główną Policji, a częściowo ze środków samorządów w układzie 50% na 50%.

Gmina Dobiegniew położona jest w zalesionym terenie w pobliżu wielu jezior. Dlatego niezbędne jest, aby policjanci dysponowali nowoczesnym i wszechstronnym radiowozem, dzięki któremu uda się dotrzeć na czas, nawet w najtrudniejszym terenie.

W swoim wystąpieniu szef strzeleckich policjantów inspektor Tomasz Zgirski podziękował wszystkim zgromadzonym gościom za przybycie oraz za pomoc w pozyskaniu radiowozu. Komendant mówił o znaczeniu nowego auta oraz zapewnił o jego pełnym i szerokim wykorzystaniu w ciągłym podnoszeniu bezpieczeństwa. Przekazanie nowego radiowozu zakończyło symboliczne przekazanie kluczyków.

źródło: KPP Strzelce Kraj.

ZOSTAW NAM LIKE!

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych