Pierwszy biegu z cyklu Grand Prix Szlakiem Puszczy za nami! Zapisz się na kolejny...

Ponad 100 biegaczy stanęło na trasie pierwszego biegu z cyklu Grand Prix Szlakiem Puszczy. To wydarzenie od kilku lat organizuje znakomity, pochodzący z Drezdenka biegacz – Karol Kazikowski.

W ostatnią niedzielę do pokonania było 5 km po lasach Puszczy Drawskiej, o które dbają leśnicy z Nadleśnictwa Smolarz. Wyśmienita pogoda i rześkie powietrze sprzyjały osiąganiu dobrych wyników. Jako pierwszy na mecie zameldował się Jacek Gwóźdź z czasem 18 minut i 28 sekund – brawo! Na co dzień Jacek pracuje jako podleśniczy w Nadleśnictwie Smolarz i być może to jest klucz do jego sukcesu – zna tu przecież każdą ścieżkę i nierówność terenu.

REKLAMA

Już teraz w imieniu Organizatora zapraszamy na kolejne biegi:

  1. Bieg na dystansie 10 km w terminie 13.02.2022r. godzina 10:00 (niedziela)
  2. Bieg na dystansie 15 km w terminie 13.03.2022r. godzina 10:00 (niedziela)

Start i meta każdego biegu z cyklu ulokowane będą w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Nadleśnictwa mieszczącej się na pod adresem Klesno 3, 66-530 Drezdenko.

Zapisy pod linkiem:

https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-szlakiem-puszczy2022
 

REKLAMA

 
źródło: smolarz.szczecin.lasy.gov.pl
 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych