Pochodząca z Drezdenka Ela Stróżyńska w finałowej szóstce 11.sezonu MasterChef Polska!

Ela Stróżyńska pochodzi z Drezdenka, jednak od kilku lat mieszka pod Gubinem. Wczoraj awansowała do finałowej szóstki 11. sezonu MasterChef Polska! 

Wczoraj (13.11.2022r) został wyemitowany kolejny odcinek 11.sezonu MasterChef Polska. Ela Stróżyńska awansowała do najlepszej szóstki i pojedzie do gotować do Włoch.

REKLAMA

Co tu więcej mówić. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Dziś wydarzyło się coś niesamowitego! Zawsze miałam świadomość tego, że dobrze gotuję jednak ogromnym szokiem dla mnie było to, że trafiłam do wyjatkowej 15 stki.  A dziś?  Jestem w TOP 6 ! - napisała Pani Ela w mediach społecznościowych. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! 

źródło: nadesłane, red, 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych