News will be here

Policjanci z Drezdenka spełnili marzenie Karoliny

Spotkać się i porozmawiać z policjantami – to marzenie niepełnosprawnej Karoliny. Kiedy do policjantów z Drezdenka dotarła informacja, że mogą spełnić marzenie niepełnosprawnej dziewczyny nie zastanawiali się nawet przez moment. Dzięki mundurowym Karolina chociaż przez moment mogła zapomnieć o swoich problemach.

Kilka dni temu z policjantami z Drezdenka skontaktowali się opiekunowie Karoliny z prośbą o zorganizowanie spotkania z niepełnosprawną córką. Marzeniem dziewczyny, który na co dzień zmaga się z niepełnosprawnością było porozmawianie z policjantami i poznanie ich służby. W minionym tygodniu mundurowi z Drezdenka odpowiedzieli na prośbę opiekunów dziewczyny i odwiedzili ją w ośrodku, gdzie Karolina przechodzi rehabilitacje.

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce zobaczyli pełną entuzjazmu młodą kobietę, która z niecierpliwością na nich czekała. Nasza bohaterka uważnie wsłuchiwała się w słowa policjantów, którzy opisywali swoją codzienną służbę. Karolina dowiedziała się jak wygląda praca mundurowych, jak ważne jest szybkie dotarcie na miejsce zgłoszenia i skuteczne udzielenie pomocy osobom, które na nią czekają. Dziewczyna z dużą uwagą i skupieniem słuchała słów dotyczących sytuacji, kiedy przy ratowaniu zdrowia i życia bardzo często liczy się każda minuta i sekunda.

Mimo, że spotkanie nie trwało długo Karolina był bardzo szczęśliwa, że jej spotkanie ze stróżami prawa doszło do skutku, dzięki temu udało się spełnić jej wielkie marzenie.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych