Ruszyły prace ziemne przy budowie obwodnicy Strzelec Kraj. Mieszkańcy pytają o jej przebieg...

Ruszyły już prace ziemne przy obwodnicy Strzelec Krajeńskich, koparki wjechały i przygotowują teren do inwestycji. Im bliżej wykonania inwestycji tym większe zainteresowanie. Mieszkańcy północnych miejscowości gminy tzn. Bronowic, Bobrówka, Tuczna czy Żabicka dopytują w jaki sposób wjadą do miasta od strony Choszczna - na projekcie nie ma bowiem ronda. 

Sprawę postanowił wyjaśnić Burmistrz za pośrednictwem facebooka. "Ze względu na to, że droga na Wielisławice znajduje się bardzo blisko z drogi prowadzącej do Bobrówka - mimo naszych zabiegów - inwestor zdecydował, że powstanie rondo tylko przy drodze wojewódzkiej. Zatem wszyscy jadący z północy gminy tuż przed Strzelcami przejadą łącznikiem (ok 450 metrów) i wjadą na rondo i do Strzelec dostaniemy się ul. Sportową. "

REKLAMA

Czyli wjeżdżając od strony Choszczna tuż przed przebiegającą obwodnicą skręcimy w prawo i specjalnym łącznikiem przejedziemy 450 metrów do ronda, które będzie znajdowało się na drodze z Barlinka (Buszowa). 

Zakres robót oraz postęp prac w poszczególnych etapach możemy śledzić na stronie: https://dk22strzelce-krajenskie.pl/

źródło: nadesłane, red.

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

REKLAMA

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych