Trudne warunki na drogach powiatu strzelecko-drezdeneckiego...

Od wczoraj w regionie pada deszcz ze śniegiem i śnieg, co sprawia, że warunki drogowe są trudne. Opady śniegu czy marznącego deszczu powodują, że dochodzi do licznych kolizji. 

Intensywne opady śniegu powodują, że mniej doświadczeni kierowcy mają problemy. W regionie doszło do wielu kolizji drogowych oraz sytuacji niebezpiecznych. 

Wczoraj duże utrudnienia występowały na drodze krajowej numer 22 w m.Przyłęg. Samochód ciężarowy nie mógł podjechać po wzniesienie i zatrzymał ruch. 

Kierowcy w mediach społecznościowych zwracają uwagę, że drogi nie są należycie odśnieżone - co w większości jest przyczyną zdarzeń drogowych w tak trudnych warunkach. 

źródło: nadesłane, red.

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych