W Dobiegniewie otworzą ścieżkę spacerową. Odbędzie się też zbiórka dla Tomka z Dobiegniewa

Na sobotę dwudziestego listopada zaplanowano otwarcie ścieżki spacerowej na północnym brzegu j. Wielgie w Dobiegniewie. Podczas otwarcia przeprowadzona będzie zbiórka dla Tomka z Dobiegniewa. 

Dnia 20.11.2021r. w sobotę o godz. 14:00 Burmistrz Dobiegniewa serdecznie zaprasza na otwarcie ścieżki spacerowej na północnym brzegu j. Wielgie. 

Podczas otwarcia prowadzona będzie zbiórka dla Tomka z Dobiegniewa. Tomek to 10-letni mieszkaniec Dobiegniewa, który razem z rodzicami uległ wypadkowi. Tomek doznał bardzo poważnych poparzeń III stopnia twarzy, głowy, obu rąk i uda. Zostały także mocno poparzone drogi oddechowe. W szpitalu został zaintubowany, oddychał przy pomocy respiratora. Jego stan był tak poważny, że przez miesiąc przebywał w śpiączce farmakologicznej.

Pieniądze można wpłacać cały czas za pośrednictwem portalu zrzutka.pl 

 

 źródło: UM Dobiegniew, red., nadesłane

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych