W Drezdenku powstanie miasteczko ruchu drogowego.

Już w 2023 roku w Drezdenku przy Hali Sportowo - Rehabilitacyjnej powstanie miasteczko ruchu drogowego, w którym dzieci i młodzież będą mogły w bezpieczny i kontrolowany sposób uczyć się przepisów oraz zasad obowiązujących na drogach. 

Miasteczko ma powstać jeszcze przed wakacjami. Dzięki inwestycji, którą dla Gminy Drezdenko wykona firma "Usługi Sprzętowo - Transportowe Karol Wiącek" ze Strzelec Krajeńskich, młodzi cykliści będą mogli poprzez zabawę przygotować się do bezpiecznego poruszania rowerem po drogach publicznych. Atrakcyjna przestrzeń będzie zachęcać całe rodziny do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. - napisała na swoim facebookowym profilu Burmistrz Drezdenka. 

Inwestycja ma kosztować 358 tys. zł. jest współfinansowana z programu PROW w ramach poddziałania: "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

źródło: UM Drezdenko, 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych