W dzień Wszystkich Świętych policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego

Tylko wczoraj - 1 listopada mundurowi ze Strzelec Krajeńskich, Drezdenka i Dobiegniewa zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących.

Za nami 1 listopada, kiedy większość osób odwiedzała groby swoich bliskich i przyjaciół. Dla policjantów, to jednak czas intensywnej pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo na drogach. To zadanie głównie spoczywa na mundurowych z drogówki, którzy są wspierani przez policjantów z innych pionów. Pamiętajmy, że funkcjonariusze są na drodze, dla bezpieczeństwa wszystkich i po to, aby pomagać. Jednak, kiedy jest to niezbędne mundurowi reagują zdecydowanie i stanowczo.

Tylko 1 listopada policjanci zatrzymali czterech kierujących za jazdę na „podwójnym gazie”. Wspomnianych, nieodpowiedzialnych kierujących czekają teraz konsekwencje. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi zakaz prowadzenia pojazdów i nawet dwa lata pozbawienia wolności. 

źródło: KPP w Strzelcach Krajeńskich

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych