W Starym Kurowie powstała Biedronka, w Strzelcach Kraj. będzie Dino....

W nowym roku na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego planowane jest otwarcie dwóch nowych marketów. Z końcem roku w Starym Kurowie otwarto Biedronkę.

W Strzelcach Krajeńskich prawdopodobnie już wkrótce powstanie market sieci Dino.

REKLAMA

Biedronka w Starym Kurowie 

W Starym Kurowie przy ul. Kościuszki z początkiem roku otwarto Biedronkę. Remont i prace trwały bardzo intensywnie w grudniu i z końcem roku market został otwarty. Biedronka jest drugim marketem w mieście po Dino. 

Dino w Strzelcach Krajeńskich

Sieć wystąpiła już z wnioskiem o pozwolenie na budowę.  Do Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wpłynął wniosek z którego wynika, że sieć planuje budowę nowego sklepu na ul.Grodziskiej w Strzelcach Kraj. 

REKLAMA

Dino Polska S.A., jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów proximity w Polsce.  „DINO POLSKA" S.A. otworzyła od stycznia do końca września 2021 r. 234 nowe sklepy wobec 153 rok wcześniej. Na koniec września 2021 r. sieć liczyła 1706 sklepów, wobec 1371 marketów rok wcześniej. Powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 666,8 tys. mkw. wobec 532,7 tys. mkw. rok temu. Sieć planuje otwarcie marketu w Strzelcach Krajeńskich.

źródło: nadesłane, red.

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych