40-latek okradał pomniki. Wpadł w ręce policji i trafił do aresztu...

W ręce policjantów wpadł mężczyzna, który wraz z nowym rokiem, w krótkich ostępach czasu dokonywał kradzieży elementów ozdobnych pomników. To nie koniec zuchwałej postawy 40-latka. Po jednej z kradzieży zaatakował świadka całego zdarzenia. Mężczyzna kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór (6 stycznia) policjanci z Komisariatu Policji w Rzepinie dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który ubrany w mundur z emblematami służby celnej dokonał kradzieży zniczy, wiązanek i kwiatów na cmentarzu w Rzepinie.

REKLAMA

Agresywny mężczyzna miał też zaatakować świadka zdarzenia. Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu opisywanego mężczyzny, gdzie następnie został zatrzymany. W miejscu przebywania 40-latka policjanci ujawnili skradzione przedmioty jak i metalowy pręt, którym zaatakował świadka zdarzenia.

Wymiar sprawiedliwości w stosunku do zatrzymanego wydał postanowienie o zastosowaniu tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

REKLAMA


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych