News will be here

Dlaczego warto kupić w Szczecinie mieszkanie z rynku pierwotnego?

Decyzja o zakupie mieszkania jest dla wielu osób jedną z najważniejszych w życiu. Wybierając swoje przyszłe lokum, warto rozważyć wiele aspektów, w tym lokalizację, cenę, standard wykończenia oraz potencjał inwestycyjny.

Znamy kalendarz wyborów samorządowych 2024. Kto powalczy o głosy mieszkańców Gminy Drezdenko?

Wybory samorządowe w bieżącym 2024 roku odbędą się 7 kwietnia w godzinach godz. 7:00–21:00, natomiast 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów miasta, którzy nie osiągnęli większości głosów w pierwszej turze.

21-latek w m.Klesno (gm.Drezdenko) otrzymał 30 punktów karnych i mandat 3,5 tys. złotych | VIDEO

Mandat w wysokości 3,5 tysiąca złotych i 30 punktów karnych to konsekwencje dla młodego kierowcy, którego nieodpowiedzialną jazdę przerwali policjanci ze strzeleckiej drogówki.

Karolina Piotrowska, burmistrz Drezdenka w Radiu Zachód

Wczoraj 10.01.2024r. gościem w Radiu Zachód była Burmistrz Drezdenka - Karolina Piotrowska. Rozmowa dotyczyła inwestycji w Gminie Drezdenko. 

Spotkanie z partnerstwem samorządowym w Dobiegniewie

Spotkanie odbyło się w środę, 10 stycznia 2024 r. w Dobiegniewie. Marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński przypomniał, że rozmowy o partnerstwach samorządowych i ich strategiach terytorialnych mają charakter roboczy. Służą zdobyciu informacji o tym, jak bardzo zaawansowane są prace nad tworzeniem strategii.

IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu powodującymi gołoledź!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu strzelecko-drezdeneckiego ostrzeżenie przed marznącymi opadami deszczu powodującymi gołoledź.

Kamizelki ratunkowe – obowiązkowy element wyposażenia

Bezpieczeństwo jest kluczową sprawą podczas uprawiania sportów wodnych. Nie ma znaczenia jak bardzo doświadczoną osobą jesteś – nie można przewidzieć wszystkiego co może spotkać nad morzem czy jeziorem.

Będzie czwarty etap obwodnicy Drezdenka!

Umowę na wykonanie zadania podpisali w poniedziałek, 4 grudnia 2023 r. Paweł Tonder, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz przedstawiciel wykonawcy inwestycji – dyrektor rejonu firmy Budimex Łukasz Janowski.

Na drogach zrobiło się ślisko. Jak wygląda zimowe utrzymanie dróg w powiecie strzelecko-drezdeneckim...

Zimowe utrzymanie dróg obejmuje działania mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego oraz zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników dróg w okresie występowania na drogach następstw zimowych zjawisk atmosferycznych.

Komfort i Oszczędność dzięki Ogrzewaniu Panelami na Podczerwień

W dzisiejszych czasach, kiedy zrównoważony rozwój i ekologiczny styl życia stanowią priorytety dla wielu osób, technologie ogrzewania domów również podążają w kierunku ekoinnowacji. Jednym z rozwiązań, które zdobywają coraz większą popularność na rynku, są panele ogrzewające wykorzystujące technologię podczerwieni, łącząc w sobie zaawansowane możliwości techniczne z energooszczędnością i komfortem użytkowania.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych