Iluminacje świąteczne rozświetliły Drezdenko i Strzelce Kraj. Święta to nie czas na oszczędzanie... | FOTO

Mieszkańcy Drezdenka i Strzelec Krajeńskich mogą już poczuć świąteczną atmosferę na ulicach miasta. Jak co roku, po 6 grudnia w miastach odpalono miejsce iluminacje świąteczne. Na rynku w Strzelcach Krajeńskich i Drezdenku stanęły iluminacje, przy których możemy zrobić znakomite zdjęcie. 

Zachowajmy czujność podczas świątecznych zakupów!

Wykorzystanie internetu do robienia zakupów stało się popularne i wygodne. Możliwość wyboru i porównania najatrakcyjniejszej spośród ofert jest dodatkową zachętą do tego typu zakupów. Do tego dochodzą przedświąteczne promocje, które cieszą się ogromną popularnością.

Włamanie Strzelce Kraj.

Mężczyźni okradali altanki ogrodowe na terenie Strzelec Kraj. Teraz grozi im nawet 10 lat więzienia...

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom zatrzymanym w sprawie kradzieży z włamaniem do altanek ogrodowych na terenie Strzelec Krajeńskich. Do zdarzeń dochodziło w październiku i listopadzie tego roku.

Poważny wypadek w Gościmiu! Na miejscu lądował śmigłowiec LPR | FOTO

Wczoraj w m.Gościm doszło do poważnego wypadku drogowego. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR, który poszkodowanego zabrał do szpitala.

W Bobrówku (gm.Strzelce Kraj.) uroczyście otwarto przebudowaną drogę w centrum wsi...

W piątek 2 grudnia 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie drogi powiatowej w miejscowości Bobrówko. W uroczystości wziął udział Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. Budowa była współfinansowana ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Policjanci z Dobiegniewa odwiedzili dzieci w przedszkolu...

Wiadomo nie od dziś, że zachowania powtarzane wielokrotnie stają się nawykiem. Dlatego tak często policjanci spotykają się z przedszkolakami, których uczą zasad prawidłowego przechodzenia przez jezdnię oraz przypominają co należy robić w sytuacjach, które mogą być dla nich niebezpieczne.

Uwaga na oszustów podszywających się pod pracowników Inspekcji Sanitarnej!

Na policjanta”, „na wnuczka”, „na inkasenta”, „na wodociągi” – metod jakimi posługują się oszuści, by skutecznie wykorzystać nasze zaufanie, życzliwość i okraść nas z pieniędzy. Pamiętajmy, że to my sami jesteśmy w pierwszej kolejności jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo i zabezpieczenie swojego mienia.

50-latek z Gminy Strzelce Kraj. sprzedawał nielegalny tytoń bez akcyzy! Grozi mu wysoka grzywna i więzienie...

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali i przedstawili zarzut 50-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie sprzedaż nielegalnego tytoniu bez polskich znaków akcyzowych. Gdyby nielegalny towar trafił na rynek straty dla Skarbu Państwa mogły wynieść nawet 70 tysięcy złotych.

Dachowanie na DW158 w okolicach Nowego Polichna | FOTO

Dziś wieczorem na drodze wojewódzkiej numer 158 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W okolicach Nowego Polichna samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Do zdarzenia doszło przed godziną 19:00 w okolicach Nowego Polichna. Kierowca samochodu osobowego marki SKODA OCTAVIA wypadł z drogi i dachował.

Rozbite i opuszczone BMW w Przysiece (gm.Zwierzyn) | FOTO

W miejscowości Przysieka (gm.Zwierzyn) prawdopodobnie wczoraj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu BMW. Dziś otrzymaliśmy zdjęcia od czytelnika z porzuconym samochodem BMW. 

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych