UWAGA! Policjanci z KPP w Międzychodzie poszukują Marcina Wolfa lat 24. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie dwóch zabójstw !!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie poszukują Marcina Wolfa lat 24. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie dwóch zabójstw na terenie powiatu międzychodzkiego.

Kolejne wozy strażackie trafiły do lubuskich OSP! Jeden pojedzie do Starego Kurowa | FOTO

20 wozów strażackich wesprze jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa lubuskiego. OSP Stare Kurowo otrzymało 650 tyś. zł na zakup nowego pojazdu strażackiego.

Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie uczestniczyła w projekcie Sejm Dzieci i Młodzieży 2023 | FOTO

Tradycją Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie im. Cz. Wilińskiego jest uczestniczenie w projekcie Sejm Dzieci i Młodzieży. Wielu naszych kolegów zostało w przeszłości posłami dziecięcego parlamentu. My także mamy takie pragnienie i bierzemy udział w konkursie. Organizatorem XXIX sesji jest Kancelaria Sejmu w porozumieniu z Instytutem Pamięci Narodowej, Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

Uwaga na zimowe warunki na drogach! Wypadek na DK22 przed m.Przyłęg i pomiędzy Strzelcami a Zwierzynem | FOTO

Uwaga kierowcy, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. W związku z opadami śniegu w regionie warunki są trudne. Kierowanie pojazdem wymaga większej czujności i koncentracji. Kierowcy „noga z gazu”.

Uwaga na zimowe warunki na drogach! Wypadek na DK22 przed m.Przyłęg i pomiędzy Strzelcami a Zwierzynem | FOTO

Uwaga kierowcy, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. W związku z opadami śniegu w regionie warunki są trudne. Kierowanie pojazdem wymaga większej czujności i koncentracji. Kierowcy „noga z gazu”.

W Bronowicach (gm.Strzelce Kraj.) ma powstać duża hodowla bydła. Pomysł nie podoba się mieszkańcom...

W miniony poniedziałek sołtys Bronowic zorganizował spotkanie z mieszkańcami, które dotyczy planów otwarcia w miejscowości wielkiej hodowli byków. Mieszkańcom pomysł się nie podoba. 

Policjanci prowadzili działania "Bezpieczny pieszy"

W środę 22 marca policjanci ze strzeleckiej drogówki przeprowadzili kolejne działania związane z bezpieczeństwem pieszych. Działania, to kolejny etap pracy policjantów na rzecz nieustannego podnoszenia bezpieczeństwa tak zwanych niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Minister Adamczyk odwiedził Drezdenko gdzie ma być realizowany 3 i 4 etap budowy obwodnicy | FOTO

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk wizytował lubuskie i brał udział w uroczystym rozpoczęciu budowy obwodnicy Strzelec Kraj. Po tym wydarzeniu odwiedził również Drezdenko.

Minister wbił pierwszą łopatę pod budowę obwodnicy Strzelec Kraj.! | VIDEO

Dziś oficjalnie ruszyła budowa obwodnicy Strzelec Krajeńskich. Pierwszą łopatę pod budowę obwodnicy wbił minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. W uroczystości uczestniczył również wojewoda - Władysław Dajczak.

Wielki pożar leśniczówki pod Dobiegniewem. Budynek doszczętnie spłonął... | VIDEO

W niedzielę, 19 marca w niewielkiej miejscowości Pokręt pod Dobiegniewem doszło do pożaru leśniczówki. W akcji gaszenia brało udział 7 zastępów straży pożarnej, niestety budynek doszczętnie spłonął. 

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych