Atak siekierą w jednym z marketów w Strzelcach Kraj.? Policja prowadzi dochodzenie...

Dziś w jednym z marketów na terenie Strzelec Krajeńskich doszło prawdopodobnie do ataku siekierą. Jeden z mężczyzn zaatakował drugiego. Na miejscu działa policja. 

Wypadek w m.Stare Osieczno. Ciężarówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo | FOTO

Dziś rano w m.Stare Osieczno na drodze krajowej numer 22 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Co dalej z obwodnicą Drezdenka? Zarząd województwa postanowił zawnioskować do Polskiego Ładu...

Dwa etapy obwodnicy Drezdenka, ciągi komunikacyjne w szpitalach oraz modernizacja muzeum w Ochli – to lubuskie projekty zgłoszone w ramach drugiego naboru do Polskiego Ładu.

Uwaga! Jutro na drogach będzie bardzo ślisko! Możliwe zamiecie śnieżne...

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla zachodniej części kraju (w tym powiatu strzelecko-drezdeneckiego i choszczeńskiego). Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru i oblodzenia. 

W Dobiegniewie ruszyły konsultacje społeczne - mieszkańcy wybierają nazwę ronda! Jaką będzie nosić nazwę?

W Dobiegniewie ruszyło głosowanie na nazwę ronda zlokalizowanego w ciągu drogi krajowej numer 22. Mieszkańcy o głosować mogą do 18 lutego 2022 roku. 

Pierwszy biegu z cyklu Grand Prix Szlakiem Puszczy za nami! Zapisz się na kolejny...

Ponad 100 biegaczy stanęło na trasie pierwszego biegu z cyklu Grand Prix Szlakiem Puszczy. To wydarzenie od kilku lat organizuje znakomity, pochodzący z Drezdenka biegacz – Karol Kazikowski.

UWAGA! Alert RCB – silny wiatr! Zabezpiecz przedmioty...

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało Alert przed silnym wiatrem! SMS z ostrzeżeniem został wysłany do mieszkańców 10 województw. Porywy wiatru mogą osiągać 110 km/h.

Pożar samochodu w Niegosławiu. Auto spłonęło doszczętnie...

Dziś w nocy w Niegosławiu spalił się samochód osobowy. Na miejscu działały trzy jednostki straży pożarnej.

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym w okolicach Dobiegniewa | FOTO

Dziś (14.01.2022r.) w okolicach m. Mierzęcin w gm.Dobiegniew doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

38-latek przyszedł do szpitala w Drezdenku z prośbą o pomoc - ukradł sprzęt medyczny i leki!

38-latek kilka dni temu przyszedł do szpitala w Drezdenku z prośbą o pomoc. Po niezbędnych badaniach mężczyzna zamiast podziękować medykom, ukradł sprzęt medyczny i leki. Dzięki reakcji personelu szpitala, która powiadomiła policjantów o kradzieży, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Drezdenku szybko namierzyli i zatrzymali podejrzanego.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych