Szpital w Drezdenku zawiesił oddział chorób wewnętrznych! Powód?

To nie są dobre informacje dla pacjentów szpitala w Drezdenku. Z dniem 1 lipca na okres trzech miesięcy szpital zawiesił oddział chorób wewnętrznych.

Kobieta spakowała pieniądze do reklamówki i rzuciła z balkonu - tak została oszukana! | ZOBACZ

Starsza kobieta, mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego spakowała do reklamówki ponad 30 tysięcy złotych i wyrzuciła je przez okno, po tym jak uwierzyła w historię przedstawioną jej przez oszustów.

W Drezdenku będą utrudnienia. Wykonawca będzie układał asfalt...

Generalny wykonawca przebudowy ulicy Pierwszej Brygady w Drezdenku informuje, że będą spore utrudnienia w ruchu. 

Kuchnia z wyspą otwarta na salon: nowoczesna kuchnia z wyspą

Kuchnia to takie miejsce w domu, które można urządzić na wiele różnych sposobów. Wielu gospodyniom marzy się ogromna kuchnia z wyspą na środku, oddzielającą strefę gotowania od obszaru roboczego. Ale czy do każdej dużej kuchni pasuje wyspa i czy może być stworzona tylko na dużej przestrzeni? Zainspiruj się z nami!

17-latek grasował na terenie Gminy Dobiegniew. Jest podejrzany o kradzieże i włamania...

Policjanci z Dobiegniewa zatrzymali i przedstawili zarzuty 17-latkowi, który podejrzany jest o kradzieże i włamania jakie miały miejsce od kwietnia do maja na terenie Gminy Dobiegniew.

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków do 30 czerwca 2022! Kara za niezłożenie!

Centralna Baza Emisyjności Budynków (CEEB) to ewidencja, w której znajdą się kompleksowe informacje, dotyczące źródeł ogrzewania budynków. Celem jej stworzenia jest poprawa jakości powietrza, walka ze smogiem i pomoc w wymianie tzw.: “kopciuchów”.

Radni powiatowi dyskutowali nad sytuacją szpitala w Drezdenku....| VIDEO

Podczas XXX Sesji Rady Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego Radni dyskutowali nt. sytuacji w szpitalu w Drezdenku. 

Strzelce Kraj. Kobieta zostawiła dziecko w rozgrzanym samochodzie. Interweniowali mieszkańcy...

W minioną sobotę pod jednym z marketów w Strzelcach Krajeńskich doszło do groźnego zdarzenia, które mogło skończyć się tragicznie. Obywatelka Ukrainy zostawiła dziecko w samochodzie i poszła na zakupy - temperatura na zewnątrz sięgała 36 stopni.  

Wypadek dwóch samochodów w Drezdenku | FOTO

Wczoraj (17.06.2022r.) w Drezdenku na skrzyżowaniu Słoneczna - Poznańska doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana.

UPAŁ! Temperatura może dojść do 36°C. Zachowajcie ostrożność...

Synoptycy informują, że dziś i jutro temperatura w powiecie strzelecko-drezdeneckim może wynieść aż 35°C. Najwyższa temperatura ma paść w jutro. Przy tak wysokich temperaturach warto zadbać o swoje zdrowie.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych