News will be here

Znamy kalendarz wyborów samorządowych 2024. Kto powalczy o głosy mieszkańców Gminy Drezdenko?

Wybory samorządowe w bieżącym 2024 roku odbędą się 7 kwietnia w godzinach godz. 7:00–21:00, natomiast 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów miasta, którzy nie osiągnęli większości głosów w pierwszej turze.

 Zgodnie z opublikowanym kalendarzem wyborczym listy kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic miasta będzie można zgłaszać do 4 marca. Natomiast kandydatów na Burmistrzów, Wójtów i Prezydentów miast poznamy do 14 marca.  Kampania wyborcza zakończy się 5 kwietnia, a wybory odbędą się 7 kwietnia. Ewentualna druga tura wyborów zaplanowana jest na 21 kwietnia. 

Przypomnijmy, że w wyborach na Burmistrza w 2018 roku w Drezdenku w pierwszej turze wygrała Karolina Piotrowska, która uzyskała blisko 63 % poparcia. Pani Burmistrz zapowiedziała, że będzie ubiegała się o reelekcję. Oficjalnie kandydatów do rady oraz na fotel burmistrza poznamy już wkrótce - bo lada chwila ruszy kampania.

Przed nami czas aby podsumować dotychczasowe działanie samorządowców. 

źródło: nadesłane, red. 

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych