News will be here

Praktyczna dekoracja - serwetki na 18 urodziny, które musisz mieć!

Organizujesz osiemnastkę? Jeśli tak, najpewniej zależy Ci, aby cała impreza była idealna. W tym celu warto wybrać odpowiednie dekoracje i zadbać o wygląd stołu. A skoro mowa o stole, prawdopodobnie zainteresują Cię śliczne serwetki na 18. rodziny. Które z nich najlepiej wybrać? W tym artykule znajdziesz odpowiedź!

Serwetki na 18 urodziny

Trudno wyobrazić sobie 18 urodziny bez stołu, przy którym goście dzielą się trunkami, ale i spożywają posiłki – zwłaszcza, jeżeli mówimy o większej imprezie. Oczywiście w przerwie między tańcami i innymi żywiołowymi zabawami! Warto w takiej sytuacji pamiętać o serwetkach, które pozwalają zachować większą higienę oraz wycierać dłonie lub kąciki ust, kiedy tylko istnieje taka potrzeba. Niektórzy rozkładają sobie serwetki na kolanach, jeszcze inni osłaniają sobie nimi przód koszuli. Wszystkie wspomniane chwyty są dozwolone! Dodatkowo należy zaznaczyć, że serwetki na osiemnastkę wcale nie muszą być nudne. W sklepie Decomaxparty występują one w wielu modnych wariantach!

Białe serwetki na 18 urodziny

Białe serwetki na 18 urodziny w Decomaxparty pokryte są metalicznym nadrukiem z napisem „Happy Birthday”. Doskonale podkreślają one charakter uroczystości, a zarazem są niezwykle uniwersalne – świetnie sprawdzą się podczas osiemnastki, niezależnie od jej motywu przewodniego. Doskonale możesz je dobrać do innych dodatków, które oferujemy w naszym sklepie.

Różowe serwetki na 18 urodziny dla dziewczyny

Przygotowaliśmy serwetki na 18 urodziny także dla młodych kobiet, które kochają róż. Serwetki te udekorowane są holograficznym lub białym nadrukiem „Happy Birthday”. Świetnie wpisują się w aktualne trendy i prezentują się wyjątkowo ozdobnie. Możesz je połączyć z innymi, różowymi dodatkami, lub np. z kontrastującą z nimi czernią. W każdym wariancie będą prezentowały się obłędnie!

Granatowe serwetki – 18 urodziny

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dali Ci większego wyboru. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również granatowe serwetki na 18. urodziny. Z powodzeniem możesz je jednak wykorzystać nie tylko na swojej osiemnastce. Doskonale się sprawdzą również na innych urodzinowych przyjęciach – zarówno tych przeznaczonych dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Czarne serwetki na osiemnastkę

Czarne serwetki na osiemnastkę to wybór wielu naszych klientek. I wcale nas to nie dziwi – są nie tylko piękne, ale i skutecznie zachęcają do szampańskiej zabawy! Wspaniale uatrakcyjniają one stół oraz całą imprezę. Są pięknie wykonane, a do tego praktyczne i co najważniejsze – idealnie wyglądają pośród starannie dobranej zastawy stołowej. Przejrzyj pełną ofertę serwetek w Decomaxparty i wybierz te idealne dla siebie!

Podaj dalej w mediach społecznościowych!


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych