Dożynki Wojewódzkie w Zwierzynie – święto rolników i całego województwa. Zagra Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

W niedzielę 4 września w Zwierzynie - XXIII Lubuskie Święto Plonów. W programie: korowód, obrzęd dożynkowy, rozstrzygnięcie konkursie na najpiękniejszy wieniec oraz koncert Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Piknik Wojskowy w Dobiegniewie - już w weekend...

Już w najbliższą sobotę w godzinach od 14:00 do 18.00 przy Promenadzie nad Jeziorem Wielgie odbędzie się Piknik Wojskowy!

Food Trucki znów pojawią się w Drezdenku. Będzie można dobrze zjeść...

Food Trucki kolejny raz pojawią się w Drezdenku. Na placu Wileńskim zaparkują 4 i 5 czerwca. 

XV Jarmark Kasztelański już w nadchodzący weekend w Drezdenku. Zagra After Party i ABBA...

W nadchodzący weekend przed szkołą podstawową numer 2 w Drezdenku odbędzie się XV Jarmark Kasztelański. Wystąpi After Party i ABBA IMITATION.

Majówka w Starym Kurowie! IV bieg flagi i koncert...

Już w nadchodzący weekend w Starym Kurowie odbędzie się Majówka oraz IV Bieg Flagi. Będzie też koncert zespołu Sammy Swoi i potańcówka do białego rana.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych