News will be here

W weekend Wielkie Święto Województwa Lubuskiego nad jeziorem Długie! | ZOBACZ PROGRAM

Już w sobotę, 15 lipca – kolejna odsłona tegorocznego Święta Województwa Lubuskiego. Na plaży nad jeziorem Długie koło Strzelec Krajeńskich będziemy świętować z Julią Żugaj i Kamilem Bednarkiem.

Nadchodzi III Festiwal Smaków Food Trucków w Drezdenku! Smaki z całego świata już 6 i 7 maja na Placu Wileńskim.

6 i 7 maja Plac Wileński w Drezdenku wypełni się food truckami z całej Polski. Mieszkańcy przez dwa dni będą mogli spróbować dań z różnych zakątków świata. Nie może Cię zabraknąć!

Dni Zwierzyna z Sławomirem! W Strzelcach prócz Bajmu zagra Mesajah!

Samorządy z powiatu strzelecko-drezdeneckiego pomału przedstawiają gwiazdy jakie będą gościć podczas letnich imprez plenerowych. 

Strzelce Kraj. odkryło karty! W maju na strzeleckim jarmarku zagra Beata i Bajm...

Jarmark Strzelecki odbędzie się 27 maja w Strzelcach Krajeńskich. Strzelecki Ośrodek Kultury poinformował, że główną gwiazdą tego dnia będzie Beata i Bajm.

31. Finał WOŚP w powiecie strzelecko-drezdeneckim! Co, gdzie, kiedy? Sprawdź!

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! W powiecie strzelecko-drezdeneckim kwestować będą wszystkie miasta, każde przygotowało specjalne wydarzenia i atrakcje. Przedstawiamy plan gry na nadchodzący weekend. 

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych