Majówka w Starym Kurowie! IV bieg flagi i koncert...

Już w nadchodzący weekend w Starym Kurowie odbędzie się Majówka oraz IV Bieg Flagi. Będzie też koncert zespołu Sammy Swoi i potańcówka do białego rana.

Festyn wiosenny w Drezdenku. Gwiazdami Smolasty i Kubas | ZOBACZ

Majowy weekend interesująco zapowiada się w Drezdenku. Czekają nas dwa poważne wydarzenie - "Festyn wiosenny" oraz obchody "3 maja". 

30 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Sztaby w powiecie strzelecko-drezdeneckim...

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Już jutro Narodowe Święto Niepodległości. W Drezdenku SPEKTAKL LASEROWY a w Strzelcach, Zwierzynie i Kurowie koncerty... | ZOBACZ

We wszystkich miastach powiatu strzelecko-drezdeneckiego jutro obchodzone będzie Święto Niepodległości. Najciekawiej zapowiadają się obchody w Drezdenku, gdzie na mieszkańców czekać będzie spektakl laserowy.

Przed nami kolarski weekend! Jutro Zwierzyn w niedzielę Stare Kurowo.

Jutro w Zwierzynie zawody Pucharu Polski "Zwierzynecki Młyn". W  niedzielę ściganie przeniesie się do Starego Kurowa. Na trasie stanie ponad 300 zawodników.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych