News will be here

W weekend Wielkie Święto Województwa Lubuskiego nad jeziorem Długie! | ZOBACZ PROGRAM

Już w sobotę, 15 lipca – kolejna odsłona tegorocznego Święta Województwa Lubuskiego. Na plaży nad jeziorem Długie koło Strzelec Krajeńskich będziemy świętować z Julią Żugaj i Kamilem Bednarkiem.

Ze Świętem Województwa Lubuskiego objeżdżamy Lubuskie! Po przystankach we Wschowie, Żarach i Krośnie Odrzańskim przyszedł czas na gminę Strzelce Krajeńskie, a konkretnie na miejscowość Długie, które leży nad urokliwym jeziorem Lipie.

- Chcemy być wśród mieszkańców. Chcemy budować naszą tożsamość i integrować Lubuskie, bo Lubuskie to jest nasza marka! – podkreśla marszałek Elżbieta Anna Polak.

Maraton atrakcji na plaży w Długiem wystartuje w sobotę, 15 lipca 2023 r. o godz. 14.00. Nie zabraknie zabaw dla najmłodszych oraz stoisk wystawców. Na początek wystąpią lokalne zespoły. Jak zawsze będzie też stoisko Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

O 17.00 zaplanowano oficjalne otwarcie. Koncerty gwiazd odbędą się o godz. 19.00 - Julia Żugaj oraz o godz. 21.00 Kamil Bednarek.

Na Święto Województwa Lubuskiego zapraszają:

  • Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego
  • Wacław Maciuszonek – Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego
  • Mateusz Feder – Burmistrz Strzelec Krajeńskich

Na wydarzenie wstęp jest wolny! 

ŚWL organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wraz z partnerem – Strzeleckim Ośrodkiem Kultury.

Autobusy zawiozą na imprezę 

 

źródło: lubuskie.pl, red.

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych