Samochód wypadł z drogi, wyziębionej kobiecie pomogli żołnierze Wojska Polskiego...

20 stycznia 2022 roku, około godziny 7:52 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Choszcznie, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 151, w pobliżu miejscowości Pomień.

UWAGA! W Batonach wykryto szkło - firma rozpoczęła wycofywanie...

GIS poinformował o wykryciu batonach zanieczyszczenia fragmentami szkła - producent rozpoczął już wycofywanie produktu.

Uwaga na kolejną falę oszustw - fałszywe pisma podszywające się pod decyzje Prezesa...

W nawiązaniu do komunikatu FinCERT.pl - BCC ZBP z dnia 20 października 2020 r. pt. "Uwaga na fałszywe pisma podszywające się pod decyzje Prezesa Urzędu Patentowego” FinCERT.pl – BCC ZBP oraz Komenda Główna Policji ostrzegają przed kolejną falą tego typu oszustw.

Kierowca uderzył w policyjne BMW - błąd kierującego przyczyną kolizji osobówki z radiowozem | VIDEO

W Zielonej Górze na ulicy Sulechowskiej doszło do zderzenia pojazdu osobowego marki KIA z nieoznakowanym radiowozem. Kolizja pojazdów była następstwem niewłaściwego zachowania kierującego osobówką, który bezpośrednio nie uczestniczył w zdarzeniu, a którego manewr spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Bracia stracili 200 tys. złotych inwestując w kryptowaluty. Inwestycję poleciła piękna kobieta z Singapuru... | Ostrzeżenie

Zielonogórscy policjanci każdego dnia przyjmują zawiadomienia od osób oszukanych w Internecie. Przestępcy wyłudzają dane do kont bankowych, kart kredytowych lub przesyłają fałszywe linki do stron, dzięki którym okradają konta nieświadomych niczego ofiar.


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych