News will be here

Praktyczna dekoracja - serwetki na 18 urodziny, które musisz mieć!

Organizujesz osiemnastkę? Jeśli tak, najpewniej zależy Ci, aby cała impreza była idealna. W tym celu warto wybrać odpowiednie dekoracje i zadbać o wygląd stołu. A skoro mowa o stole, prawdopodobnie zainteresują Cię śliczne serwetki na 18. rodziny. Które z nich najlepiej wybrać? W tym artykule znajdziesz odpowiedź!

Święta Wielkanocne bez mięsa z nutą fantAzji | ZOBACZ PRZEPISY

Wielkanoc kojarzy się z żurkiem, białą kiełbasą i wędlinami. To czas, gdy na stołach pojawia się wiele tradycyjnych mięsnych dań, które niestety mogą być tłuste i ciężkostrawne. Warto to zmienić, gdyż jak ogólnie wiadomo ograniczenie spożycia mięsa ma wiele zalet.

REGION! Zwłoki 63-letniej kobiety znalezione w jeziorze Długim. Ciało dryfowało...

Do tragicznego odkrycia doszło w piątek 10 marca na jeziorze Długim w Rzepinie. Dryfujące zwłoki 63-letniej zostały zauważone przez jednego z mieszkańców. 

Pijany 19-latek rozbił policyjny radiowóz. Policjanci trafili do szpitala.. | VIDEO

Niezatrzymanie się do kontroli, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień, celowe uszkodzenie radiowozu, stworzenie zagrożenia i spowodowanie wielu wykroczeń w ruchu drogowym to zarzuty, które może usłyszeć 19-latek zatrzymany po pościgu przez świebodzińskich policjantów. Czynności z młodym kierowcą prowadzone są przez Policję oraz Prokuraturę Rejonową w Świebodzinie. 19-latkowi grozi nawet 5 lat więzienia.

Naga kobieta w siedzibie OSP Barlinek. Zdjęcia obiegły internet. Kto odpowiada za wpadkę?

Wyzywające fotografie zrobione w miejscu, które służy do zupełnie innych celów, wywołało oburzenie wśród mieszkańców już nie tylko Barlinka ale i całej Polski.


Media Społecznościowe - "Czym żyjemy...."

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych