Ostatnia szansa by zdążyć z fotowoltaiką na korzystniejszych zasadach.

Ostatnia szansa aby załapać się na obecnie obowiązujące zasady rozliczeń z zakładem energetycznym montując instalacje fotowoltaiczną .

Na stacjach najwyższe ceny paliw w historii. To nie koniec podwyżek....

Obecnie na stacjach paliw mamy poziomy cen najwyższe w historii. Tymczasem w hurcie paliwo znów podrożało o kilka groszy i wkrótce ta zmiana widoczna będzie na stacjach paliw. 

Potężny zastrzyk gotówki dla powiatu strzelecko-drezdeneckiego w ramach #PolskiŁad. Najwięcej dla Dobiegniewa...

Kolejne rządowe środki trafią do naszego regionu! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki pierwszej edycji pilotażowego Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowy Funduszu Polski Ład. Lubuskie otrzyma 677 345 788,09 zł bezzwrotnego dofinansowania, a z tego do powiatu strzelec-drezdeneckiego trafi 43 miliony złotych!

Raport: Strzelce Krajeńskie i Drezdenko jedynymi z najdroższych miast w Polsce!

Firma Curulis przygotowała już 3 edycję raportu prezentującą wydatki na usługi komunalne w 2020r. w poszczególnych miastach powiatowych. Z raportu wynika, że w Strzelcach Krajeńskich jest drogo, a wcale nie lepiej jest w Drezdenku. 

Uwaga na SMS-y o skierowaniu na kwarantannę oraz zgubionym portfelu! Potężna skala ataku....

Tysiące Polaków otrzymuje sms-y z informacją o skierowaniu na kwarantannę lub zagubionym portfelu. Skala ataku zdaniem portalu niebezpiecznik.pl jest niespotykana. 

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych