Zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Sprawdź, jak dostać dofinansowanie

Od początku roku obowiązują nowe, korzystniejsze warunki dofinansowań w ramach programu „Czyste Powietrze”. Z uwagi na trwający stan zagrożenia epidemicznego, trudną sytuację geopolityczną czy szalejącą inflacje gwałtownie wzrosły również ceny w sektorze źródeł ciepła. Przeczytaj jak zaoszczędzić pieniądze i otrzymać dofinansowanie na termomodernizację domu czy wymianę pieca.

OZE szansą na wysokie zarobki. Sprawdzamy, ile można zarobić.

Wysoka inflacja i trudna sytuacja gospodarcza w kraju mobilizują Polaków do poszukiwania pracy w pewnym sektorze. Takim bez wątpienia jest rynek odnawialnych źródeł energii. Ten, z roku na rok, notuje wzrosty.

Od 1 stycznia 2023 r. płaca minimalna w górę - o 480 zł więcej niż w roku poprzednim

Wraz z początkiem 2023 r. wzrosła płaca minimalna w Polsce – do 3490 zł. To o 480 zł więcej niż w roku poprzednim. Minimalna stawka godzinowa wynosi z kolei 22,80 zł. – Przypominam, że kolejna podwyżka płacy minimalnej czeka nas już 1 lipca br., wówczas wyniesie ona już 3600 zł – wskazuje minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Giełda kryptowalut: czy warto założyć konto?

Giełda kryptowalut to cyfrowy rynek, na którym handlujący mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty. Giełdy mogą być używane do kupowania i sprzedaży innych kryptowalut, a także do konwersji walut fiducjarnych na kryptowaluty. 

Tego wykonawcy najbardziej się boją na rynku zamówień publicznych

Początki nowoczesnego rynku zamówień publicznych w Polsce zbiegają się w czasie z zainicjowaniem przemian ustrojowych. Dziś, trzydzieści lat od tych wydarzeń, przetarg jako instrument wyboru wykonawcy, jest jedną z kluczowych instytucji zapewniających ciągłości zleceń dla przedsiębiorców.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych