Giełda kryptowalut: czy warto założyć konto?

Giełda kryptowalut to cyfrowy rynek, na którym handlujący mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty. Giełdy mogą być używane do kupowania i sprzedaży innych kryptowalut, a także do konwersji walut fiducjarnych na kryptowaluty. 

Tego wykonawcy najbardziej się boją na rynku zamówień publicznych

Początki nowoczesnego rynku zamówień publicznych w Polsce zbiegają się w czasie z zainicjowaniem przemian ustrojowych. Dziś, trzydzieści lat od tych wydarzeń, przetarg jako instrument wyboru wykonawcy, jest jedną z kluczowych instytucji zapewniających ciągłości zleceń dla przedsiębiorców.

Finansowanie firmy poprzez faktoring

Faktoring to alternatywne finansowanie dla firm i nie zawsze przedsiębiorcy wiedzą, jak z tej usługi korzystać. Tymczasem faktoring to sposób na to, by mieć dostęp do kapitału obrotowego, bez którego firma nie może działać. Ponadto jest to rozwiązanie łatwiej dostępne dla firm niż kredyt obrotowy.

Ursus C-360 — wymiana filtrów paliwa

Wymiana filtrów paliwa w ciągnikach Ursus C-360 nie jest trudna, więc z powodzeniem można ją wykonać samodzielnie. Trzeba jednak pamiętać o kilku istotnych zasadach. Jakich? Dowiesz się w dalszej części naszego artykułu.

foto: Lubuski Urząd Wojewódzki

Dotacje na renowacje zabytków przyznane. Parafia w Dobiegniewie z dotacją...

Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków Barbara Bielinis-Kopeć w towarzystwie wojewody Władysława Dajczaka i wicewojewody Olimpii Tomczyk-Iwko podpisała umowy z beneficjentami. Wśród nich, jak co roku znalazły się stowarzyszenia, samorządy, osoby prywatne oraz parafie.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych