News will be here

Jak wybrać odpowiednią firmę księgową w Zielonej Górze? Poradnik dla przedsiębiorców

Wybór firmy księgowej to ważny krok dla każdego przedsiębiorcy. Dziś wsparcie doświadczonych ekspertów, zajmujących się prowadzeniem finansów biznesu, jest niezwykle istotne m.in. ze względu na skomplikowane prawo podatkowe.

Inwestuj w Brandenburgii Wschodniej!

Świetna lokalizacja, atrakcyjne ceny nieruchomości, możliwość szybkiego wejścia na niemiecki rynek i… piękna przyroda to niewątpliwe atuty Brandenburgii Wschodniej. Coraz więcej polskich firm postanawia zainwestować właśnie w tym regionie Niemiec i coraz więcej polskich rodzin postanawia zamieszkać tuż za polską granicą.

Co w 2023 roku zmieniło się w Kodeksie pracy?

Kodeks pracy jako zbiór przepisów regulujących prawa oraz obowiązki pracowników i pracodawcy, zmienia się dość dynamicznie. Za poszczególnymi modyfikacjami trudno jest nadążyć — tym bardziej że Kodeks pracy składa się z aż 15 różnych działów. Co się zmieniło w 2023 roku?

Zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Sprawdź, jak dostać dofinansowanie

Od początku roku obowiązują nowe, korzystniejsze warunki dofinansowań w ramach programu „Czyste Powietrze”. Z uwagi na trwający stan zagrożenia epidemicznego, trudną sytuację geopolityczną czy szalejącą inflacje gwałtownie wzrosły również ceny w sektorze źródeł ciepła. Przeczytaj jak zaoszczędzić pieniądze i otrzymać dofinansowanie na termomodernizację domu czy wymianę pieca.

OZE szansą na wysokie zarobki. Sprawdzamy, ile można zarobić.

Wysoka inflacja i trudna sytuacja gospodarcza w kraju mobilizują Polaków do poszukiwania pracy w pewnym sektorze. Takim bez wątpienia jest rynek odnawialnych źródeł energii. Ten, z roku na rok, notuje wzrosty.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych