News will be here

Jan Kuchowicz zastąpił Pawła Antczaka na stanowisku wicestarosty

Wczoraj Radni powiatu strzelecko-drezdeneckiego dokonali wyboru nowego wicestarosty - Jan Kuchowicz zastąpił Pawła Antczaka. 

Radni PiS odwołani z Zarządu Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego !

Dziś 29.01.2024 r. Rada Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego na wniosek Starosty odwołała ze stanowiska wicestarostę Pawła Antczaka oraz dwóch członków zarządu powiatu - wszyscy odwołani to członkowie klubu Prawa i Sprawiedliwości. 

Samorządowcy z powiatu strzelecko-drezdeneckiego rozmawiali o podziale unijnych pieniędzy

Wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn spotkał się z samorządowcami z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, aby porozmawiać o podziale środków unijnych oraz bieżących sprawach i planach włodarzy gmin.

Odznaka Honorowa dla Burmistrz Dobiegniewa za Zasługi dla Samorządu

W poniedziałek odbyła się uroczystość zorganizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Podczas uroczystości nagrodzono włodarzy za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wśród nagrodzonych znalazła się Burmistrz Dobiegniewa - Sylwia Łaźniewska.

Podwyżka dla Starosty i Radnych Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego | ZOBACZ

Wczoraj odbyła się XXIV/VI/2021 - Sesja Rady Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego podczas której radni uchwalili podwyżkę dla Starosty powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Podwyżkę otrzymali też sami Radni.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych