Samorządowcy z powiatu strzelecko-drezdeneckiego rozmawiali o podziale unijnych pieniędzy

Wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn spotkał się z samorządowcami z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, aby porozmawiać o podziale środków unijnych oraz bieżących sprawach i planach włodarzy gmin.

Odznaka Honorowa dla Burmistrz Dobiegniewa za Zasługi dla Samorządu

W poniedziałek odbyła się uroczystość zorganizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Podczas uroczystości nagrodzono włodarzy za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wśród nagrodzonych znalazła się Burmistrz Dobiegniewa - Sylwia Łaźniewska.

Podwyżka dla Starosty i Radnych Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego | ZOBACZ

Wczoraj odbyła się XXIV/VI/2021 - Sesja Rady Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego podczas której radni uchwalili podwyżkę dla Starosty powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Podwyżkę otrzymali też sami Radni.

Minister edukacji Przemysław Czarnek w powiecie strzelecko-drezdeneckim

Dziś województwo lubuskie odwiedza Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek - minister prócz wizyty w Gorzowie i Różankach odwiedzi również Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelcach Krajeńskich.

Gorąco na sesji rady powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

Prawie 5 godzin trwała XXIII/VI/2021 Sesja Rady Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego. Podczas sesji poruszono kilka gorących tematów. 

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych