News will be here

Zwycięstwo Meprozetu w IV lidze i awans drugiego zespołu Lubuszanina...

Meprozet Stare Kurowo pokonał na własnym stadionie KP Piast Iłowa a pierwszy zespół Lubuszanina przegrał z Odrą Nietków. Zupełnie inne nastroje miał drugi zespół Lubuszanina, który wczoraj przypieczętował awans do klasy okręgowej.

Meprozet lepszy od Spójni Ośno Lubuskie! Lubuszanin remisuje w Rzepinie | WYNIKI

Meprozet Stare Kurowo pokonał na własnym stadionie zespół Spójni Ośno Lubuskie, natomiast Lubuszanin Drezdenko zremisował w Rzepinie z Ilanką. 

Lubuszanin rozbił Budowlanych Lubsko! Meprozet zdobył punkty na trudnym terenie | WYNIKI

Lubuszanin Drezdenko rozbił na własnym stadionie drużynę z Lubska. Meprozet zdobył punkt na trudnym terenie - zremisował z Odrą Nietków.

Porażki Lubuszanina i Meprozetu w IV lidze | WYNIKI

Lubuszanin dwa razy obejmował prowadzenie w meczu z Odrą Bytom Odrzański - niestety ostatecznie to goście zgarnęli komplet punktów. 

Wysokie zwycięstwo Lubuszanina Drezdenko. Meprozet przegrał z Pogonią Świebodzin... | WYNIKI

Lubuszanin Drezdenko pewnie pokonał Spójnię Ośno Lubuskie w ramach rywalizacji w IV lidze. Meprozet na własnym stadionie przegrał z Pogonią Świebodzin.

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych