Ostatnia kolejka za nami. Lubuszanin i Muszelka z awansami! Błękitni Dobiegniew zamykają tabelę...| WYNIKI

W miniony weekend rozgrano ostatnią kolejkę w większości klas regionalnych rozgrywek piłkarskich. Sezon z awansem zakończył Lubuszanin Drezdenko i Muszelka Ogardy.

Zwycięstwa Meprozetu i Lubuszanina. Łucznik zdemolował Błękitnych Dobiegniew...

To był jeden z ostatnich piłkarskich weekendów w powiecie. Meprozet Stare Kurowo pewnie pokonał Budowlanych Murzynowo a Lubuszanin Drezdenko walkowerem pokonał Zielonych Lubiechnia Wielka. 

Meprozet i Lubuszanin z pewnymi zwycięstwami...| WYNIKI

Meprozet Stare Kurowo pokonał Dąb Przybyszów a Lubuszanin rozgromił Kosmos Rudnica. Rozgrywki dobiegają końca i od przyszłego sezonu w IV lidze będziemy mieli dwa zespoły z powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

Meprozet lepszy od Stilonu Gorzów! Lubuszanin praktycznie pewny awansu... | WYNIKI

Meprozet Stare Kurowo sensacyjnie pokonał Stilon Gorzów Wielkopolski w ramach rozgrywek IV ligii. Lubuszanin pewnie zmierza do IV ligii - na trzy kolejki przed końcem ma 8 punktów przewagi.

Półfinał Pucharu Polski w Starym Kurowie! Meprozet podejmie Wartę...

Już jutro w Starym Kurowie jeden z ważniejszych meczów w historii klubu. Meprozet Stare Kurowo powalczy o awans do finału Lubuskiego Pucharu Polski. 

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych