News will be here

21-latek w m.Klesno (gm.Drezdenko) otrzymał 30 punktów karnych i mandat 3,5 tys. złotych | VIDEO

Mandat w wysokości 3,5 tysiąca złotych i 30 punktów karnych to konsekwencje dla młodego kierowcy, którego nieodpowiedzialną jazdę przerwali policjanci ze strzeleckiej drogówki.

21-latek za kierownicą mercedesa pędził na drodze wojewódzkiej numer 156 w miejscowości Klesno prawie 140 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym, a chwilę wcześniej wyprzedzał na zakazie. Niebezpieczne manewry młodego kierowcy nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

Młody kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej w sobotę (13 stycznia) o godzinie 20 na drodze numer 156 w Kleśnie, niedaleko Drezdenka. Policyjny videorejestrator wykazał, że 21-latek jechał niemal 140 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym, a chwilę wcześniej wyprzedzał na zakazie. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 3,5 tysiąca złotych, 30 punktami karnymi i zatrzymali mu prawo jazdy.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych