News will be here

Food Trucki znów pojawią się w Drezdenku. Będzie można dobrze zjeść...

Food Trucki kolejny raz pojawią się w Drezdenku. Na placu Wileńskim zaparkują 4 i 5 czerwca. 

Będzie to już II edycja Festiwalu Smaków Food Trucków na Placu Wileńskim.  W pierwszy weekend czerwca w Drezdenku pojawią się mobilne restauracje serwujące pyszności z najróżniejszych stron świata.

Będzie można skosztować unikalnych burgerów, frytek, makaronów z woka, meksykańskiego tacos a nawet gruzińskiego chinkali. Smakołyki serwowane przez restauracje na kółkach od lat zdobywają fanów w całej Polsce. W Drezdenku po raz pierwszy pojawiły się w ubiegły roku. 

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach, rodzinnych grach, czy zagłosować na najsmaczniejszego food trucka festiwalu. Dla najmłodszych dostępna będzie strefa z kolorowankami, a solo lub z grupą znajomych będzie można wypocząć w strefie chilloutu.

źródło: UM Drezdenko, red.

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych