30-latek zatrzymany na elektrycznej hulajnodze. Miał 1,5 promila alkoholu! Otrzymał wysoki mandat...

Dzielnicowi ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 30-latka, który kierował hulajnogą elektryczną. Nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna miał w organizmie półtora promila alkoholu w organizmie i jak się okazało jechał z Pławina do Strzelec Krajeńskich do kolegi w odwiedziny.

Nieodpowiedzialna jazda będzie go jednak słono kosztowała. Policjanci ukarali nieodpowiedzianego 30-latka mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Kilka dni temu dzielnicowi ze Strzelec Krajeńskich zauważyli na ulicy Wojska Polskiego w Zwierzynie mężczyznę jadącego hulajnogą elektryczną. Czujnych policjantów zaniepokoił tor jazdy z jakim poruszał się kierujący jednośladem. Mężczyzna jechał przysłowiowym „zygzakiem”, miał duży problem z utrzymaniem się na hulajnodze.

Kiedy policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli, szybko okazało się, że ten jest najprawdopodobniej pod działaniem alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało półtora promila alkoholu w jego organizmie. Kierujący tłumaczył policjantom, że jechał z Pławina do swojego kolegi do Strzelec Krajeńskich.

Nieodpowiedzialna jazda będzie 30-latka słono kosztowała. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym w kwocie 2500 złotych.      

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych