Podpisano umowę na budowę boiska w Goszczanowie. To inwestycja w ramach Budżetu Obywatelskiego...

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Drezdenku została podpisana umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Goszczanowie.

REKLAMA

Budowa boiska będzie realizowana w ramach III edycji Drezdeneckiego Budżetu Obywatelskiego w którym projekt ten zajął 2 miejsce z liczbą głosów równą 554. Obiekt mieścił się będzie w Szkole Podstawowej w Goszczanowie.

Jego realizacja przyczyni się do zmiany wizerunku wsi, w tym także samej szkoły, poszerzy ofertę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży poza salą gimnastyczną poprzez stworzenie warunków do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, wspomoże aktywność sportową oraz integrację dzieci i młodzieży, a przez to będzie przeciwdziałać zjawiskom agresji oraz uzależnień.

Zadanie opiewa na kwotę 298.890,00 zł i wykonane zostanie przez firmę Redopol sp. z o.o. z Poznania.

źródło: UM Drezdenko

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych