News will be here

Śmieci w Drezdenku wysypują się z kontenerów. Ludzie są oburzeni! Tak nie może być...

Na ulicy Pierwszej Brygady w Drezdenku przy kontenerach na śmieci panuje "śmierdząca" atmosfera. Śmieci leżą w około kontenerów, tylko patrzeć jak pojawią się szczury - alarmują mieszkańcy.

Problem z nieopróżnionymi kontenerami występuje również na innych ulicach - "podobnie jest na ul.Sienkiewicza" - piszą mieszkańcy w mediach społecznościowych. Bałagan jaki powstał w miejscu składowania odpadów nie zrobił się sam, oczywiście największą winę ponoszą osoby, które ten "bałagan" zrobiły. 

Miasto jak najszybciej powinno zająć się wywozem odpadów z takich miejsc, bo w takie warunki sprzyjają pojawieniu się szczurów. Kilkanaście miast w Polsce już walczy z plagą szczurów, które pojawiały się właśnie w takich miejscach.  

Strzelce Krajeńskie na swoich osiedlach montuje wiaty w których przetrzymywane są kontenery, więc takie widoki są rzadkością. 

źródło: nadesłane, 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych