Szatnia Meprozetu Stare Kurowo robi wrażenie! FOTO

Dobiega końca remont na stadionie w Starym Kurowie. Klubowa szatnia GKS Meprozet Stare Kurowo wygląda naprawdę znakomicie. Piłkarze w nadchodzącej rundzie będą mieli doskonałe warunki do gry. Teraz pozostaje tylko piąć się w tabeli...  

IV ligowy zespół GKS Meprozet doczekał się remontu zaplecza szatniowo-socjalnego na miarę XXI wieku . W ramach zadania wykonano wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, zamontowano centralne ogrzewanie, zaadaptowano pomieszczenia na łazienki, wyłożono glazurę i terakotę, częściowo wymieniono ogrodzenie. W budynku wykonano toaletę dla kibiców - przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.

Cały budynek wyposażony został w 3 lampy ledowe oświetlające część boiska oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych. Obok głównego budynku stanął kontener mieszkalny w którym znajduje się magazyn na sprzęt piłkarski oraz biuro Prezesa.

Modernizację udało się wykonać dzięki dofinansowaniu Programu Inwestycyjnego Lubuska Baza Sportowa 2022 w kwocie 100.000 zł. Całkowi wartość zadania 302 000 zł - wkład Gminy Stare Kurowo 202 000 zł).

 

źródło: GKS Meprozet, UG Stare Kurowo, 

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych