News will be here

Uwaga! Mocno wieje w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Mogą wystąpić przerwy w dostawie energii....

W powiecie strzelecko-drezdeneckim jak i całym regionie coraz mocniej wieje, chwilami pada słaby deszcz. Silny wiatr ma się utrzymać do jutra (piątku). Pod wieczór ma zacząć słabnąć.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla zachodniej Polski w tym powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego zachodu. Lokalnie możliwe burze. 

Wiatr na sile powinien stracić już jutro, jednak w nocy w niektórych miejscach może dojść do przerw w dostawie prądu. Takie sytuacje mają już miejsce w regionach gdzie aktualnie mocno wieje - między innymi w okolicach Drawska i Choszczna. 

 

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych