UWAGA! Trudne warunki na drogach! Wypadek na DK22 przed Różankami...

Od rana na drogach powiatu strzelecko-drezdeneckiego i okolicach panują trudne warunki drogowe. Pada deszcz ze śniegiem, a na drogach jest ślisko. W okolicach Różanek na DK22 zderzyły się trzy pojazdy. 

REKLAMA

Do wypadku doszło około godziny 8:00 pomiędzy m.Różanki a Zdroisk na DK22. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Na drogach panują trudne warunki drogowe. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika. 

Droga została odblokowana około godziny 11:00. Na DK 22 łącznie doszło do zderzenia trzech samochodów - dwóch busów i osobowego Mitsubishi. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Przyczyny wypadku wyjaśniać będzie policja. 

Apelujemy do kierowców, na drogach od rana panują trudne warunki drogowe. 

źródło: nadesłane, foto: Wypadki Gorzów

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

REKLAMA

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych