News will be here

Wypadek w Drezdenku. Pijany 41-latek uderzył w drzewo. Przewoził trójkę dzieci i żonę... | FOTO

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 41-letni kierowca, który przewoził trójkę dzieci i żonę. Nieodpowiedzialną jazdę mężczyzna zakończył wypadając z drogi i uderzając w drzewo. Młodzi pasażerowie doznali drobnych obrażeń i po badaniach w szpitalu mogli wrócić do domu.

Nieodpowiedzialna jazda kierowcy skody będzie miała dalsze konsekwencje. Policjanci zatrzymali 41-latka i przedstawili zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości.

Około godziny 17 w niedzielę 16 czerwca policjanci dostali informację o wypadku w Drezdenku. Na miejscu okazało się, że kierowca auta stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pomocy medycznej wymagały dzieci. Badanie policyjnym alkomatem wykazano ponad dwa promile alkoholu w organizmie kierowcy. Najpoważniejsze obrażeń doznał 15-latek, u którego stwierdzono złamanie ręki. Na szczęście wszyscy pasażerowie, jeszcze tego samego dnia po badanych trafili do domu. Kierowca skody został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

 

ZOSTAW NAM LIKE!

 

Podaj dalej w mediach społecznościowych!

Media społecznościowe

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) strona internetowa fsd24.pl informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych